Dejte sobě nebo komukoliv kdo je Vám blízký dárek


Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které vám mohou pomoci udržovat vaše zdraví v přirozeném stavu.

Uvolněné tělo je aktivnější a dovolí vám dosáhnout vašich denních cílů s větším klidem.

Lidské tělo potřebuje lidský dotek a toho nám naše uspěchaná doba mnoho neposkytuje. Léčivá moc doteku odstraňuje stres, omlazuje a dává blahodárný pocit zdraví. Život může přinést nejednu bolest, ale masáž vám ji pomůže překonat.

Masérka Ivana - prezentace


Ceník masérských služebPNEUVEN - Sekvenční tlaková lymfatická masáž

PNEUVEN RELAX umožňuje příjemnou a efektivní přístrojovou lymfodrenáž postupující tlakovou vlnou z periferie do centra, kde se lymfa očišťuje a jde zpět z centra do periferie. Je to nenahraditelný způsob k postupnému odvodu nadbytečných tekutin v krevních a lymfatických cévách a odvod zplodin látkové výměny. Odstraňování toxických látek napomáhá regeneraci a detoxikaci organismu.

Může se provádět po celém těle, nejčastěji se však zaměřuje na dolní končetiny. Pomáhá urychlit tok lymfy a stimuluje odvod toxických a odpadních látek metabolismu z těla. Mezi hlavní účinky patří odstranění pocitu tlaku v končetinách, otoků, zlepšení kvality kůže (akné, celulitida) preventivně pak proti vzniku křečových žil, sekundárně působí na zlepšení imunity. Pomáhá rychlejší regeneraci po fyzické zátěži, turistice, sportu.

Lymfatický systém je nedílnou součástí imunitního a informačního systému člověka. Je to jediný systém, jenž uchovává a transportuje z těla ven škodliviny, které vznikají jednak při funkci organismu a jednak do něj vnikají z vnějšího prostředí vzduchem a potravinami.

Zátěž lymfatického systému se většinou zpočátku projevuje únavou nohou, později celého těla, otékáním kotníků (především večer a po velké námaze), později otoky v břiše, často přisuzovaným otylosti, otoky očních víček, mízních uzlin, dechovými potížemi bez zřejmé vnější příčiny, sklonem k infekčním nemocem z oslabení imunitního systému a v neposlední řadě vznikem nádorových onemocnění. Stejně tak je možné při špatné funkci sleziny pozorovat zvýšené změny stavů nálad, nebo zvýšenou agresivitu, která je dána špatnou nebo nedostatečnou filtrací a odvodem škodlivých látek - především v potravinách - z těla.


BODYWAVE - Harmonizační a relaxační lůžko

Harmonizační tónová masáž zvukovou vlnou přístrojem Bodywave je moderní, vysoce účinná metoda ke zlepšení zdraví a získání psychické rovnováhy. Byla vyvinuta na základě výsledků výzkumu NASA. Tento výzkum potvrdil, že nemocné buňky mají jiné frekvence, než buňky zdravé. Harmonizací se uvolňují oscilace (kmitání, chvění), které dovedou nitrobuněčné procesy opět regulovat, animovat a harmonizovat. Na základě regenerovaných a upravených funkcí mohou být ovlivňovány tělesné procesy a funkce.Vibrace hlubokých tónů se přenášejí na tělesné orgány, tkáně a buňky přímo, nikoliv prostřednictvím sluchu. Vibrace zvuku stimulují biologické procesy na úrovni jednotlivých buněk. Ovlivňují stav svalů a kloubů, mají silný uvolňující účinek na krevní a lymfatické cévy, zasahují vnitřní orgány, žlázy, tvorbu hormonů, imunitní systém.

Tento nový moderní způsob regenerace a relaxace je neobyčejně efektivní cestou pro získání zdraví, navození duševní pohody a rovnováhy. Blahodárně působí na fyzický i psychický stav člověka, přináší okamžitý pocit uvolnění, osvěžení, vnitřního uspokojení. Je vhodný pro všechny věkové kategorie i pro děti.

Masáže tónovou rezonancí lze aplikovat i tam, kde je problematické provádět klasickou, tlakovou masáž, jako třeba při akutních bolestech, u osob s arteriosklerózou, průduškovým astmatem, osteoporózou, bolestmi zad, hormonálními poruchami, alergiemi,  kožními problémy a nemocemi vnitřních orgánů.


Harmonizační masáž zvukovou vlnou příznivě ovlivňuje např.:
 • Pohybové ústrojí, bolest v zádech, krční páteř, kříž, ischias, klouby, kyčle.
 • Svalové spazmy, křeče a bolestivé stavy.
 • Srdce a cévy, nízký i vysoký krevní tlak, nedostatečné prokrvení, křečové žíly, chladné končetiny.
 • Dýchací cesty, plíce, průdušky, astma, alergie.
 • Imunitní a lymfatický systém, otoky, záněty.
 • Uplatňuje se při nadváze, redukci hmotnosti a léčení celulitidy.
 • Vnitřní orgány, trávení, zažívání, žaludek, ledviny, pankreas, žlučník, močový měchýř, ženské orgány, bolesti při menzesu.
 • Hormonální potíže, vztah k sexu, prostatu.
 • Únavový syndrom.
 • Bolesti hlavy, migrény.
 • Psychiku, psychické problémy, poruchy nálad, deprese, úzkosti, strachy, stres, závislosti, impulzivitu, vznětlivost.
 • Pozornost, vytrvalost, paměť, učení, tvořivost, pozitivní myšlení.


Skořicový zábal (doporučeno v kombinaci s aplikací přístroje PNEUVEN RELAX)

Skořicový zábal je kosmetická metoda využívána při tvarování postavy. Cílem metody je úbytek objemu a celkové zlepšení vzhledu kůže postižené celulitidou (a také křečovými žilami a popraskanými žilkami).
Historie: Metoda byla vyvinuta v USA, kde se také nejvíce používala a kde již více než 20 let patří ke standartní nabídce služeb všech dobrých kosmetických salónů. Ze Spojených států se rozšířila přes Střední a Jižní Ameriku a  zvlášť dobře se ujala v Asii a Austrálii.
V západní a střední Evropě se tato metoda poprvé objevila koncem sedmdesátých let. Nicméně, kromě několik málo salónů se příliš neujala. Podle nás je důvodem fakt, že ošetřujíím tuto metodu nikdo neosvětlil a nenabídl školení čí poradenskou službu.

Fungování :
Přípravná fáze - nanášení krému a Vlastní terapie - tlaková bandáž
K metodě používáme jen speciální značkové krémy, které obsahují aktivní látky, jako jsou výtažky ze zázvoru, lískového oříšku a skořicový olej- (obecný název tzv. skořicový krém).

Celý proces vede k přirozené detoxikaci tkáně:
Skořicový krém sám o sobě nemůže způsobit úbytek tuku nebo zlepšení vzhledu kůže. Je třeba aby toxiny a odpadní látky uvolněné z buněk byly také odvedeny systémem, který je k tomu určený.

Toto zajištuje druhá fáze techniky - bandáž:
Provádí se pomocí speciální fólie. Výsledkem je stálý a rovnoměrný tlak na všechny ošetřované části těla. Tlak, který fólie vyvíjí zvenčí, způsobuje nárust vnitřního tlaku v mezibuněčném prostoru. Lymfatické a krevní cévy  jsou připraveny odvádět přebytečnou tekutinu spolu se zplodinami procesu látkové výměny. Takto putují toxické látky až do orgánů kterými jsou vyloučeny z těla ven. Aby se ale tyto zplodiny mohly z oganismu dobře vylučovat, je třeba zajistit dostatek tekutin v tkáních. Doporučujeme proto v den procedury postupne vypit 2-2,5L vody. Dodržování pitného režimu během celé kůry je velmi důležité. Dostatek tekutin zajišťuje dobrou funkci trávicího a vylučovacího systému - což se projeví i na zdravějším vzhledu kůže. Jen dobře zavodněná tkáň se dokáže rychle zbavovat odpadních látek. Pokud jde o skořicový zábal, při kontrolovaném příjmu 2-2,5 l tekutin denně, lze po každé proceduře očekávat velmi znatelné úbytky na objemu (několik centimetrů).

Délka jedné procedury :
30-45 min.

Délka celé kůry :
 10 procedur, 2-3x týdně

Následná péče:
Po úspěšné kůře doporučujeme jednu proceduru za 4-6 týdnu k udržení výsledků, příp. anticelulitikum k domácí péči.