video na youtube.com                   video na marianne.czPřečtěte si, jak testoval ultrazvukovou technologii US2A časopis MARIANNE v článku Hubněte do plavek.! Pokrok, který máte na dosah !

Moderní francouzská technologie v boji s nadváhou a celulitidouPomocí bezbolestné ultrazvukové kúry získá vaše tělo během několika návštěv požadované křivky, které se vám nedaří získat ani dietou a pravidelným cvičením.
US2A - UltraSound 2 Action


Přístroj US2A umožňuje působit na pokožku ve 42 bodech - ošetření je zcela bezbolestné a snadné. Bezbolestnost a snadnost ošetření a vysoká efektivita jej předurčuje jako nepostradatelnou pomůcku při zeštíhlovacích kůrách. Ultrazvuk působí mechanicky nebo stimulačně v závislosti na zvolené frekvenci - volbou frekvence se pak mění hloubka působení.

Při nízké frekvenci okolo 30 kHz a výkonu přibližně 2W/cm2 působí ultrazvuk na podkožní tuk mechanicky. Dochází ke zvýšení prokrvení díky zvýšení produkce tepla (rozkmitání), narušení buněčné membrány - chvěním tukových molekul a k lipolýze (rozložení, štepení tuků).

Při vyšší frekvenci okolo 500 kHz ultrazvuk aktivuje nervové zakončení, při kterém dochází k rozpouštění tuků - lipolýzy v nižších (hluboko uložených) podkožních vrstvách. 
Výsledky ošetření jsou znatelně viditelné již po 3 ošetření.

Počet ošetření závisí na tloušťce tukové vrstvy, standardně se doporučuje: 10 ošetření, 2 - 3x týdně - jedno ošetření trvá 20 - 30 minut.

Podpora účinku: Výsledný efekt je možno podpořit kombinací s vhodnou dermatologickou kosmetikou, doplňky stravy a následnou lymfatickou masáží - (lymfodrenáží) a zábalem (skořice, papričky, mořská řasa).


Lymfatickou masáž (lymfodrenáž) je možno zvolit jako ruční (máme k dispozici několik kvalifikovaných masérů) nebo strojovou - pomocí přístroje Pneuven.Základní cena ošetření přístrojem US2A v délce 20 minut je 600,- Kč.Aktuální ceny a individuální plán s Vámi budeme rádi konzultovat na tel.č. 604 538 425Tady si můžete stáhnout letáček.